قوانین و مقررات سایت

بهترین راه شناخت فرهنگی یک شهر، حضور در یک تور گردشگری کوتاه مدت است که برای شهرهایی با جاذبه های گردشگری  زیاد مثل تهران ، بسیار سودمند و جذاب است.

سفر به دیدنی ترین نقاط شهر های ایران، جدا از کشف نادیده های شهری، لذت تجربه یک تور گروهی مشترک را به همراه می آورد که در نوع خود می تواند جالب باشد.

کافه تهرون از سال ۱۳۸۸به عنوان نخستین کافه در انجام این امر فعالیت داشته و برای شهروندان خسته از ترافیک و شلوغی معمول زندگی ، حس شگفت انگیزی را ایجاد می کند.

به عقیده بسیاری از صاحب‌نظران مسائل اجتماعی، وجود داشتن پاتوق‌هایی برای تبادل نظر و دید و بازدید های جوانان لازم و ضروری است، البته به شرطی که چنین کاری به شیوه‌ای صحیح و قانونی انجام شود، چرا که‌ برای رسیدن به یک چشم‌انداز روشن و جامعه‌‌ای بیدار و رو به پیشرفت، نیازمند افزایش فرهنگ فکری و روحی اقشار مختلف جامعه هستیم. بنابراین، اشاعه پاتوق‌های فکری و اندیشه‌ای ضروری به نظر می‌رسد.

قوانین و مقررات سایت

- کافه تهرون یکی از همین پاتوق‌هایی هست که قوانین جمهوری اسلامی ایران بر آن نظارت دارد.

- کلیه محوطه تحت پوشش دوربین مداربسته بوده ، در صورت نیاز، همکاری لازم با مراجع قضایی انجام خواهد شد.

- کافه تهرون هیچ شعبه و نمایندگی ندارد (در صورت اعطای نمایندگی نشانی و نام آن شخص در همین صفحه درج خواهد شد)

- کلیه اصول و رویه‏‌های کافه تهرون منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات کافه تهرون تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

مطالب ناقض قوانین جمهوری اسلامی ایران

تمامی قوانین جرائم رایانه‌ای جمهوری اسلامی ایران: متن کامل قوانین جرائم رایانه‌ای

مطالب غیراخلاقی و غیرشرعی

هر گونه مطلبی که حاوی موارد توهین‌آمیز به ادیان و قومیت‌ها و یا حاوی مطالب مستهجن باشد، حذف می‌گردد.

مطالب سیاسی

هر نوع مطلب سیاسی و یا مرتبط با حزب یا گروه خاص، در صورت مشاهده از وب‌سایت حذف می‌گردد.

مطالب تکراری

تمام مطالبی که به صورت تکراری در وب‌سایت درج شوند، تایید نخواهند شد.

مطالب تخریبی

مطالبی که به طور هدفمند و تنها با هدف تخریب هر نوع شخص حقیقی یا حقوقی، به طور خاص کافه‌ها یا نویسندگان مطالب در این وب‌سایت یا افرادی با فعالیت مشابه در رسانه‌های دیگر، نوشته شده باشند، تایید نخواهند شد و در صورت مشاهده از وب‌سایت حذف می‌گردند.

مطالب غلط

هر مطلبی که شامل اطلاعات غلط یا بدون اعتبار باشد از وب‌سایت حذف می‌گردد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سایت اینترنتی کافه تهرون به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.


سایت اینترنتی کافه تهرون متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت اینترنتی کافه تهرون ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.


همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کافه تهرون، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت اینترنتی کافه تهرون جزئی از اموال کافه تهرون محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کافه تهرون است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت اینترنتی کافه تهرون محفوظ می‏‌دارد.